Eğitmenler

AZİZE  SELEN   – Uzman Direksiyon Öğretmeni

Sürücü kursumuzdaki öğrencilerimiz;  özel derslerden sorumlu Uzman Direksiyon Eğitmeni “Azize Selen” ile iletişime geçebilirsiniz.

Azize Selen Direksiyon Dersi Eğitimi ÖğretmeniÖzel Ezel Sürücü Kursunda görevli olan eğitmenimiz, yaptığı iş ve aldığı eğitimler sonucunda çalışma psikolojisi, motivasyon, birebir insan ilişkileri ve benzeri konularda kendisine fazlasıyla  güvenen  Azize Selen, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde açılan kursları başarı ile tamamlayarak Direksiyon Usta Öğreticisi olmaya hak kazanmıştır.

Trafik kurallarını bilen ve bu kurallara uyum  gösteren , istenmeyen  trafik kazalarına karışmamak için yeterli bilgi ve becerilere sahip  iyi  sürücüler  yetiştirmek amacıyla mesleki  tercihini bu yönde kullanmıştır.

Özel direksiyon dersi öğretmeni olmasının yanı sıra birçok sürüş, yarış ve trafik etkinliklerinde katılımcı olarak aktif rol almaktadır.

Çalışmayı bilen,  sorumluluk bilinci gelişmiş, disiplinli ve ciddi iş prensiplerine sahip olan Azize Selen  ;

  • Kişisel Kalite ve İmaj
  • Müşteri Memnuniyeti
  • İletişim Becerileri
  • Telefonla  İletişim
  • Kişisel Organizasyon Ve Zaman Yönetimi  ,

Seminerlerine katılmış olması işini ne kadar çok ciddiye aldığının bir kanıtıdır. Siz de profesyonel bir bayan direksiyon eğitmeni’ nden ders almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Azize Selen Direksiyon Dersi Eğitimi Öğretmeni