Direksiyon Dersi Eğitimi

Direksiyon dersi sektöründe kendini ispatlamış uzman kadromuzla hem özel direksiyon dersi hemde ileri sürüş eğitimi hizmetleri vermekteyiz.

Özel Direksiyon Dersi Hangi Saatler Arasında Yapılmaktadır ?

Özel direksiyon dersi saatleri ders talebinde bulunan adayımızın uygun gün ve saatlerine göre ayarlanmaktadır. Haftanın her günü özel direksiyon dersimizin bir kısmı akan trafikte diğer kısmı  trafiğe kapalı eğitim alanlarında verilmektedir.

Özel direksiyon dersi saatleri; 09:00 – 11:00, 11:00 – 13:00, 14:00 – 16:00, 16:00 – 18:00 vb. saatleri gibi düzenlenecek şeklinde verilmektedir.

Özel Direksiyon Dersi Randevu Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Özel direksiyon dersi randevusu için sitemiz üzerinde bulunan iletişim formu kısmından yetkili arkadaşımız ile iletişime geçebilir veya telefonla numaramızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevunuzun çizelgeye yazılabilmesi için mutlaka almış olduğunuz özel direksiyon dersi  bilgilerinin doğru olarak iletilmesi gerekmektedir.

Bayandan Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi Eğitim Bölgeleriniz Nerelerdir ?

İlk öncelikle özel direksiyon dersi talebinde bulunan adayın sürüş seviyesi sorulur ve sürüş seviyesine göre özel bir sürüş programı yapılır. Ardından sürüş seviyesine göre ilk eğitim trafik yoğunluğunun olmadığı bir alanda aday ile birlikte aracı tanıma eğitimi yapılır. Araç özellikleri, ayna ayarları, pedallar vs. tanıtımı yapıldıktan sonra araç kavrama noktası tespit edilerek, adaya bir kaç tekrar yaptırılır ve trafiğe çıkabilecek seviyeye getirilir.

Trafiğe çıkabilecek seviyeye gelen direksiyon adayı trafiğin yoğun olduğu yerlerde araç sürüşüne devam eder. Adayın daha çok kullanacağı güzergahlar tercih edilerek sürücülük dersi pekiştirilir. Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz yoğunlukla İstanbul’un ana karayolu güzergahlarında daha sonra da ara sokaklarında pekiştirilerek devam etmektedir.

İstanbul akan trafikte direksiyon dersi
İstanbul akan trafikte direksiyon dersi

Özel Direksiyon Dersi ile Kaç Saatte Trafiğe Çıkabilirim ?

Özel direksiyon dersi alan adayın araç kullanma seviyesine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama değişiklikler ile birlikte 5 ila 10 saatlik bir eğitim ile trafiğe çıkabilirsiniz. Otomatik vitesli araç kullanacak olan özel direksiyon dersi talep etmiş adaylarımız için bu süre daha az olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi için Kendi Aracımla Eğitim Alabilir miyim ?

Eğitimler için kendi aracınızla eğitim alma durumuz olabilir. Ama güvenli bir sürüş için öncelik olarak ilk dersi mutlaka kurum aracımız ile almalısınız. Çünkü kurumumuzda görevli olan direksiyon dersi eğitmenimiz sizin mutlak durumuzu görmeli ve yapacağı programı sizin sürüş seviyenize göre yapacaktır. Sürüş seviyeniz yeterli ise kendi aracınızla eğitim alabilirsiniz. Kendi aracınız ile alacağınız eğitimlerde fiyatlar değişmemektedir.

Özel Direksiyon Dersi Ücretleri Nedir ?

Özel direksiyon eğitimlerimiz günde 2 ders saati olarak belirlenmektedir. Detaylı program ve fiyatlar ile ilgili bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kurumumuza ait otomatik vites aracımız bulunmaktadır. Talep doğrultusunda otomatik vitesli araç ile araba kullanma dersi verilir.

Seçiminize göre tahsis edeceğimiz bayan direksiyon eğitmeni ile araba sürüş dersi de alabilirsiniz.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments